BİZİ DAHA YAKINDAN TANIYIN

Adiyamantutunbayisi.com sektörde web platform oluşumu bakımından yeni bir isim, yeni bir marka. Ancak bu markayı oluşturan insanlar tütün piyasasında sözü geçen, geçmişi birçok tecrübeyle dolu, işini her zaman bir adım daha geliştirebilmek hedefiyle çalışan insanlardır. Yani kendimizden bahsediyoruz.

Tütünbayisi’ni yaratabilmek ve sizlerin beğenisine sunabilmek elbette çok kolay olmadı. Gerek müşteri kitlelerimizin güvenlerini memnuniyetlerini kazanmak, gerekse de tütün piyasasında profesyonel şekilde hizmet sağlayabilmek göründüğü kadar kolay bir iş değil.

BİZİ BİZ YAPAN NEDİR?

Kim olduğumuzu merak ediyorsunuz elbette. Anlatalım…

Biz adiyamantutunbayisi.com platformunun kurucuları olarak hem Adıyaman tütünü üretimi yapıyor, hem de bunun satış işlemlerini gerçekleştiriyoruz. 1985 yılından bu yana yaklaşık 33 senedir Adıyaman Tütünü ve Çelikhan tütününü sadece Türkiye Cumhuriyeti pazarında sergilemekle kalmadık, bu tütünün kalitesini dünyaya da kendi çapımızda göstermeye duyurmaya çabaladık. Halen bu hedefler doğrultusunda çalışmalar sergiliyoruz.

ADIYAMAN TÜTÜNÜ & ÇELİKHAN TÜTÜNÜ

Bize soruyorlar “Adıyaman Tütünü ile Çelikhan Tütünü Farklı mı?” diye…

Elbette genel anlamda kıyaslama yapıldığında şunu direkt olarak fark edebilirsiniz; gerek içme sürecinde aromatik tat ve doku, ağızda bıraktığı lezzet itibariyle hem de rengi kalitesi açısından Çelikhan tütünü 1 adım öne çıkmaktadır. Her yörenin iklimi birbirinden farklıdır, bazen aynı bölgedeki farklı iklim şartlarına sahip bölgelerde yetişen ürünler birbirinden çok daha farklı lezzetlerde olabiliyor. İşte bu da onun gibi.

Söylediğimiz gibi hedeflerimiz arasında yegane misyonumuz Adıyaman tütününü bütün dünya ülkelerine duyurmak istiyoruz. Bu tütünün satışı ile müşterinin talebini bir araya getirerek uzlaşmacı şekilde fiyat dengesini kurmak istiyoruz çünkü şuan piyasada uyumsuzluğun olduğunun farkındayız.

GARANTİ EDİYORUZ

Adiyamantutunbayisi.com olarak öncelikle müşteriye kaliteyi garanti ederiz. Kalite, uygun fiyat ve hızlı gönderim zincirinden asla vazgeçmiyoruz. Önce kalite diyoruz. Gerek online ortamda gerekse piyasa şartlarında her zaman üstlerde olduğumuzu kanıtlıyoruz. Bu gösteriyor ki hem Google arama motorunda hem de sipariş aldığımız müşterilerimiz bizden maksimum memnuniyetle alışveriş yapıyorlar.

Rakiplerimiz de bunun farkındalar elbette. Aslına bakarsanız biz rakip ve rekabetten hoşlanan insanlarız. Rekabet bir kurumu veya esnafı – işletmeyi her zaman daha fazla güçlü kılar. Çünkü yarış demek azim ve hırs demektir. Daha ucuza daha kaliteli ürün satarak daha fazla insana ulaşmak demek, daha fazla büyümek demektir. Bizler de kaliteli ürünlerimizle her zaman artan müşteri hedefine her zaman üstlerde yer alıyoruz. Herkes bu işi yapsın istiyoruz. Eğer kaliteli bir şekilde gerçek Adıyaman Çelikhan tütünü pazarlayıp satışa sunarsa biz de memnun oluruz.

 

 

 

 

7/24 İŞ BAŞINDAYIZ

Sipariş gönderim süresi hakkında bahsedecek olursak Türkiye’nin en uzak noktasına en geç kargoya verildikten sonra 3 iş günü içinde ulaşma garantisi veriyoruz. Genel olarak 2 gün içinde ulaşmaktadır. Haftanın her günü ve her saatinde hizmet vermekteyiz. 7 gün 24 saat 365 gün…

Vizyonumuz

Tütün tüketicilerimize katkı maddesi içermeyen, çiftçiden tüketiciye en kaliteli tütünü en hızlı şekilde teslim edebilmek.

Misyonumuz

Türkiye’de tütün markalaşmasının önün açarak sektörel rekabeti arttırma yönünde müşteri endeksli pozitif satış hacmi oluşturmak.

Kalite Politikamız

Organik tütün yetiştiriciliği ile ekolojik dengenin korunmasına yönelik desteğimizi sunuyor ve gerçek tarımı destekliyoruz.