ÇELİKHAN TÜTÜNÜ FARKINI BİZİMLE HİSSEDİN !

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde yetişen tütünlerini güzel ülkemizin dört bir yanına hız kesmeden ithalat etmeye devam ediyoruz !

Adıyaman’ın Çelikhan ilçesinde yetişen tütünlerimiz, tütün severler tarafından Türkiye’nin en iyi sarmalık tütünü olarak bilinmektedir.

İsmini yetiştiği ilçeden alan Çelikhan tütünü, tütün satışı yapılan yerlerle farklı isimlerle anılsa da has olanı bir tanedir.

En güzeli ise sadece bizdedir.

Tütün çeşitlerimize göz atmak ve tütün satın almak ister misiniz?

NEDEN ÇELİKHAN TÜTÜNÜ?

Çelikhan tütününü diğer tütünlerden farklı kılan özelliklerini nedir sizce ?

müşterilerimiz neden ÇELİKHAN tercih ediyor ?

Organik

Çelikhan tütününü keyifli ve lezzetli bir şekilde tatmak istiyorsanız bir kere organik olmalıdır.

 

En İyi Sarmalık Tütün

Doğal ortamından  dolayı sarılma konusunda en iyi sarmalık tütündür .

Çelikhan Tütünü Çeşitleri

 Farklı kıyımlarla üretilen Çelikhan tütünü hafif, orta ve sert olmak üzere 3 farklı sertlik çeşidinde bulunur.

Çelikhan Tütününü Tanıyın

Adıyaman’a 56 km uzaklıkta olan Çelikhan merkezi 1388 m rakıma sahiptir.  Güzel ilçemizin en önemli akarsuları ise Bulam ve Abdulharap çayıdır. Tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlayan Çelikhan’lılar doğanın içerisinde, dağların arasında huzurlu bir yaşam sürmektedirler. Tüm bu güzellikler Çelikhan tütünü lezzetine de yansıyarak ortaya eşsiz tütünler çıkmaktadır.

Çelikhan tütünü boğaz yakmayan bir tütündür. Tüm dünyada çeşitli popülariteye sahip tütünler bulunmaktadır. Ancak Çelikhan tütünü katkı malzemesi olmadan, en saf ve doğal haliyle boğazı yakmadan lezzetli içim sunabilen tek tütündür.

Katkı maddesi olmayan, ilaçlanmamış, farklı tütünlerle harmanlanmamış, saf ve has Çelikhan tütünlerimiz hakkında bilgi almak için her zaman bize yazabilirsiniz.